DARMOWA DOSTAWA OD 700ZŁ

ZWROTY, WYMIANY I REKLAMACJE

ZWROTY

1. Jeśli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań lub są podstawy do reklamowania go, bardzo prosimy o kontakt z nami poprzez wysłanie wiadomości na adres: [email protected]

2. Prosimy pamiętać, że mogą Państwo zwrócić produkt w ciągu 14 dni od daty doręczenia przesyłki, bez podawania powodu.

3. Po wysłaniu maila o chęci zwrotu prosimy o wypełnienie formularza, który otrzymacie Państwo wraz z przesyłką. Należy dołączyć go do przesyłki ze zwracanym produktem. Mogą Państwo również samodzielnie napisać oświadczenie odstąpienie od umowy wraz z numerem konta, na które mamy dokonać zwrotu.

4. Zwrot środków następuje w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przez nas przesyłki i wysłania do Państwa wiadomości mailowej o przyjętym zwrocie.

5. Jeżeli wybrali Państwo sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy sposób dostarczenia oferowany w naszym sklepie, nie jesteśmy zobowiązani do zwrotu poniesionych przez Państwa dodatkowych kosztów.

6. Konsument odstępujący od umowy ponosi koszty zwrotu produktu we własnym zakresie. 

7. Zwroty prosimy kierować na adres: Oh Mess, ul. Promyka 31, 01-604 Warszawa

Formularz Zwrotu do pobrania
 

 

WYMIANY

Niestety nie ma możliwości przeprowadzenia wymiany bez zwrotu. W celu wykonania wymiany prosimy o przesłanie do nas paczki ze zwrotem oraz wypełnionym formularzem zwrotu i ponowne złożenie zamówienia, a my zrealizujemy je dla Ciebie jak najszybciej.

Jeśli wybrany przez Państwa produkt nie jest dostępny na stronie, nie można dokonać na niego wymiany. Nie ma możliwości rezerwacji telefonicznej lub mailowej wybranego produktu.

Klient odsyła wymieniany produkt na swój koszt.REKLAMACJE 

Przed odebraniem przesyłki należy zawsze sprawdzić, czy nie uległa ona uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienie przyjęcia przesyłki, a następnie kontakt pod numerem telefonu: 578 715 007

Jeżeli zakupiony towar posiada wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

1. Prosimy o zgłoszenie chęci reklamacji zakupionych przez Państwa towarów na adres: [email protected]

2. Po otrzymaniu informacji prześlemy Państwu odpowiedni formularz oraz podamy adres na jaki należy odesłać przesyłkę. Przesyłka ta jest realizowana na koszt klienta.

3. W ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

4. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, zgodnie z Podstawa prawna: art. 558 § 1 Kodeksu cywilnego  dot. procedury reklamacyjnej sklep w pierwszej kolejności naprawia wadliwy produkt. Dopiero w sytuacji braku możliwości naprawy produktu, jeżeli jest to możliwe, wymienia go na nowy bądź zwraca środki za zakupiony towar.

Formularz Reklamacyjny do pobrania